C E L E B R I T K Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ashlee se zasnoubila!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Ashlee se zasnoubila! Empty
PříspěvekPředmět: Ashlee se zasnoubila!   Ashlee se zasnoubila! Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:41 pm

LOS ANGELES - Americká zpěvačka Ashlee Simpson se údajně začátkem července, přesně 7., zasnoubila se svým momentálním přítelem Petem Wentzem, baskytaristou Fall Out Boy. Ashlee prý okamžitě řekla: "Ano."

"Ashlee to vůbec nečekala, bylo to veliké překvapení. Pete "vytasil" obrovský snubní prsten a požádal Ashlee, aby se stala jeho nevěstou. Ashlee okamžitě souhlasila," cituje nejmenovaného svědka události server femalefirst.co.uk."

Pár však o svojích radostných novinkách na veřejnosti nemluví, protože Ashlee (22) se obává dotíravé pozornosti médií, které která neprospěla ani rozpadnutému manželství její sestry Jessicy.

"Ashlee a Pete budou o zasnoubení mlčet, tak dlouho, jak to jenom půjde, aby mohli v klidu přichystat svatbu. Ashlee nechce mít velikou svatbu jako její sestra, když se vdávala za Nicka Lacheye. Chce jenom skromný obřad s rodinou a několika přáteli," dodává zdroj.

Zástupci zpěvačky, ale všechny drby o zasnoubení popírají. Pete (28) novinářům prozradil, že Ashlee mu pomáhá překonávat strach z létání. "Vždycky mě zklidňuje a to mi pomáhá zvládnout každý let," řekl Pete.

A Ashlee má prý být i těhotná. Co na to říkáte?
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Ashlee se zasnoubila! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee se zasnoubila!   Ashlee se zasnoubila! Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:47 pm

Těhotnááááá????????? :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: Jejda to jí přeju!!! :OMFG:
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Ashlee se zasnoubila! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee se zasnoubila!   Ashlee se zasnoubila! Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:54 pm

Nicky napsal:
Těhotnááááá????????? :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: Jejda to jí přeju!!! :OMFG:
Já taky, ale prý není... jsem zvědavá jakou bude mít svatbu chtěla bych aby měla nějakou jako Avril :buchbuch:
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Ashlee se zasnoubila! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee se zasnoubila!   Ashlee se zasnoubila! Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:09 pm

MisulQa napsal:
Nicky napsal:
Těhotnááááá????????? :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: Jejda to jí přeju!!! :OMFG:
Já taky, ale prý není... jsem zvědavá jakou bude mít svatbu chtěla bych aby měla nějakou jako Avril :buchbuch:
Taky jsem zvědavá cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ashlee se zasnoubila! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee se zasnoubila!   Ashlee se zasnoubila! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ashlee se zasnoubila!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ashlee v Harper's Bazaaru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
C E L E B R I T K Y :: ASHLEE SIMPSON-
Přejdi na: