C E L E B R I T K Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ashlee v Harper's Bazaaru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Ashlee v Harper's Bazaaru Empty
PříspěvekPředmět: Ashlee v Harper's Bazaaru   Ashlee v Harper's Bazaaru Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 7:25 pm

Ashlee by se měla objevit v novém čísle HB takže můžeme ještě čekat asi do konce dubna a pak by se mohly objevit scany a měl by být dokonce photoshoot! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
hany
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
hany


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 28. 02. 07

Ashlee v Harper's Bazaaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee v Harper's Bazaaru   Ashlee v Harper's Bazaaru Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 9:56 pm

a bude aj v ceskom?
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Ashlee v Harper's Bazaaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee v Harper's Bazaaru   Ashlee v Harper's Bazaaru Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 9:58 pm

hany napsal:
a bude aj v ceskom?
To dřív bude v pekle sněžit než u nás bude Ashlee v HB nebo ELLE nebo Cosmopolitanu lol!
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Ashlee v Harper's Bazaaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee v Harper's Bazaaru   Ashlee v Harper's Bazaaru Icon_minitimeWed Apr 25, 2007 4:18 pm

Můj vlastnoručně přeloženej článeček:

Ashlee Simpson se stala novým propagátorem plastické chirgurie. V již uveřejněném článku, Ashlee řekla že se má ráda a nebyla nejistá ohledně svého vzhledu (tedy jestli vypadá dostatečně hezky) před plastickou operací, ale stejně si nechala předělat nos a spoustu jiných malých kosmetických zákroků (čtěte Ashleenino plastické dobroudružství). Ashlee taky bránila lidi, kteří si nechali udělat chirurgický zákrok a věří, že to byla jejich osobní volba, že to udělaly jenom pro sebe a neudělaly to jenom proto aby se líbili někomu jinému. "Miluju to jak vypadám. Nejsem zamindrákovaná. Nejsem a nebyla jsem.":řekla pro Hareper's Bazaar. "Je to pouze vaše volba. Věřím, že ten kdo si nechal udělat plastiku to dělal pro sebe a ne pro nikoho jiného."

Díky skalpelu se sestra Jessicy Simpson Ashlee přeměnila z punkového, drsně vypadajícího teenagera na sofistikovanou hollywoodskou mladou dámičku. Když se jí zeptáte na média trefíte se přesně. Ashlee Simpson jednoduše řekne, že den kdy přestala vnímat negativní kritiku se z ní stal veselý člověk."Jsem veselá a jsem šťastná tak jak vypadám. Každý má svůj názor. Jednu minutu vás milují, jednu minutu vás nenávidí. Když jdete domů spát měli byste se cítit šťastní a já se citím šťastná." Ashlee se taky pobavila když slyšela zvěsti o tom, že se snaží pouze napodobit sestru Jessicu.

"Samozřejmě, vypadá jako ona jsme sestry," říká Ashlee. "Je to jako panebože je to tak zábavné." Někteří fanoušci přestali mít Ashlee rádi poté co si plastiku nechala udělat. Řekli že Ashlee měla "unikátní" vzhled. Úplně se odlišoval od "standartního" hollywoodského looku. Ashlee ujišťuje své fanoušky, že i přes vnější změny, uvnitř zůstává pořád tou stejnou osobou. "I přes moje změny, jsem pořád ta stejná osoba. Moje srdce se nezměnilo." My o těchto slovech nepochybujeme a Ashlee si tímto interview jenom vydobyla náš respekt. Ashleenin názor na plastické operace a její zacházení s jejími zkušenostmi je vyzrálé, úplně logické, upřímné a odvážíme se tvrdit, že nás inspirovalo.


Miluju tu poslední citaci ♥ :inlove:
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Sponsored content





Ashlee v Harper's Bazaaru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ashlee v Harper's Bazaaru   Ashlee v Harper's Bazaaru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ashlee v Harper's Bazaaru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ashlee se zasnoubila!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
C E L E B R I T K Y :: ASHLEE SIMPSON-
Přejdi na: