C E L E B R I T K Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 New design - Pink premiere of Lindsay Lohan

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 5:39 pm

No stejně sem nikdo nechodí nikoho to nezajímá, ale stejně: máme nový design s Lindsay Lohan... nemusím ani říkat aby ho někdo kometoval protože to tu stejně nikdo nekomentuje Sad


Naposledy upravil dne Mon Aug 13, 2007 7:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:35 pm

Tak já komentuju :hug: No,no,...celkem povedený New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 925870
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:39 pm

Nicky napsal:
Tak já komentuju :hug: No,no,...celkem povedený New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 925870
Holka nauč se psát už jsem to po tobě zase musela opravovat Wink :hug: :hodnej: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 1852 A jakej je název autorko?
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:46 pm

MisulQa napsal:
Nicky napsal:
Tak já komentuju :hug: No,no,...celkem povedený New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 925870
Holka nauč se psát už jsem to po tobě zase musela opravovat Wink :hug: :hodnej: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 1852 A jakej je název autorko?
Milá paní adminko,to jsou moje názory,tak mi je laskavě nepřepisujte! :baseball: Název?Třebaaa...Pink premiere Smile
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:53 pm

Nicky napsal:
MisulQa napsal:
Nicky napsal:
Tak já komentuju :hug: No,no,...celkem povedený New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 925870
Holka nauč se psát už jsem to po tobě zase musela opravovat Wink :hug: :hodnej: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 1852 A jakej je název autorko?
Milá paní adminko,to jsou moje názory,tak mi je laskavě nepřepisujte! :baseball: Název?Třebaaa...Pink premiere Smile
Pink premiere? Proč ne? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:10 pm

MisulQa napsal:
Nicky napsal:
MisulQa napsal:
Nicky napsal:
Tak já komentuju :hug: No,no,...celkem povedený New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 925870
Holka nauč se psát už jsem to po tobě zase musela opravovat Wink :hug: :hodnej: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 1852 A jakej je název autorko?
Milá paní adminko,to jsou moje názory,tak mi je laskavě nepřepisujte! :baseball: Název?Třebaaa...Pink premiere Smile
Pink premiere? Proč ne? Wink
No,protože ty fotky jsou z premiéry Můj auťák brouk,a na tom designu je růžová barva Very Happy
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 4:08 pm

Nicky napsal:
No,protože ty fotky jsou z premiéry Můj auťák brouk,a na tom designu je růžová barva Very Happy
Ou já si říkala že ty fotky znám lol!
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 3:56 pm

MisulQa napsal:
Nicky napsal:
No,protože ty fotky jsou z premiéry Můj auťák brouk,a na tom designu je růžová barva Very Happy
Ou já si říkala že ty fotky znám lol!
Jsou skvělí :buchbuch:
Návrat nahoru Goto down
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 1:10 pm

Achjo,mě tak štve že tady teďka nikdo není. New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 719944 Vždycky když tady jsem,tak jsem tu sama,jenom někdy se potkám s Mišulkou New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 322517 Sad
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 5:20 pm

Nicky napsal:
Achjo,mě tak štve že tady teďka nikdo není. New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 719944 Vždycky když tady jsem,tak jsem tu sama,jenom někdy se potkám s Mišulkou New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 322517 Sad
Hrůza viď? Sad
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:30 pm

MisulQa napsal:
Nicky napsal:
Achjo,mě tak štve že tady teďka nikdo není. New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 719944 Vždycky když tady jsem,tak jsem tu sama,jenom někdy se potkám s Mišulkou New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 322517 Sad
Hrůza viď? Sad
Hmmm...všichni na tohle fórko zapomněli New design - Pink premiere of Lindsay Lohan 719944 Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Empty
PříspěvekPředmět: Re: New design - Pink premiere of Lindsay Lohan   New design - Pink premiere of Lindsay Lohan Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
New design - Pink premiere of Lindsay Lohan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Design - Hilary in red
» Just Spring - New design forka
» Sexy Women Design
» New Design - Avril as Fashion Lady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
C E L E B R I T K Y :: CELEBRITKY-
Přejdi na: