C E L E B R I T K Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 New Design - Avril as Fashion Lady

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeWed Apr 25, 2007 9:48 pm

Tak v nejbližších dnech očekávám od Nicky zásilku s bannerem pro forko. Budeme mít nový design s Avrilkou Wink Název toho temka pak změním... a po Avril se těšte na Chrisíí :inlove:


Naposledy upravil dne Sun Apr 29, 2007 5:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Bellzinka
50-150 příspěvků
50-150 příspěvků
Bellzinka


Poeet p?íspivku : 83
Age : 32
Registration date : 23. 03. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeThu Apr 26, 2007 9:25 am

Ashlee93 napsal:
Tak v nejbližších dnech očekávám od Nicky zásilku s bannerem pro forko. Budeme mít nový design s Avrilkou Wink Název toho temka pak změním... a po Avril se těšte na Chrisíí :inlove:
Fakt ,??? Joooooo :cheerlead: Tak to se těším New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 :buchbuch: :buchbuch: :buchbuch:
Návrat nahoru Goto down
http://www.twins-olsen.xf.cz
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeThu Apr 26, 2007 4:48 pm

Bellz napsal:
Ashlee93 napsal:
Tak v nejbližších dnech očekávám od Nicky zásilku s bannerem pro forko. Budeme mít nový design s Avrilkou Wink Název toho temka pak změním... a po Avril se těšte na Chrisíí :inlove:
Fakt ,??? Joooooo :cheerlead: Tak to se těším New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 :buchbuch: :buchbuch: :buchbuch:
Já též Smile čekám až tu Nicky bude na l-a.highforum.net už nebyla dva dny tak nevím, ale každopádně bude určitě do neděle Wink
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
a.j.s
50-150 příspěvků
50-150 příspěvků
a.j.s


Poeet p?íspivku : 140
Age : 31
Registration date : 12. 02. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeThu Apr 26, 2007 7:47 pm

Supeeeeeeeeer. Ja uz se nemuzu dockat. Avie New Design - Avril as Fashion Lady 695282
Návrat nahoru Goto down
http://www.simpsons-sisters.blog.cz
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 6:01 pm

Tak hotovo... Nicky není přítomná takže design musela vychytat Miška Smile Doufám, že jsem dobře vyladila barvičky Smile Nevím bylo to docela těžký no, ale snad to jde ne?
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Bellzinka
50-150 příspěvků
50-150 příspěvků
Bellzinka


Poeet p?íspivku : 83
Age : 32
Registration date : 23. 03. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 6:33 pm

Bože :buchbuch: Úplně dokonalý :buchbuch: New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 :buchbuch: :buchbuch: :buchbuch: :buchbuch: :buchbuch: Je překrásnej :buchbuch: New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 New Design - Avril as Fashion Lady 790911 :inlove: :inlove: :jojo: :jojo: :jojo: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty: :slinty slinty:
Embarassed Teda Bellzinko děkuju :hug:
Návrat nahoru Goto down
http://www.twins-olsen.xf.cz
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeThu May 03, 2007 11:14 am

Holky,moc se vám omlouvám,měli jsme zavirovanej komp,a proto jsem tu nemohla být Sad Ale nebojte,Ash mě najala na přísčí design takže se dočkáte Nikči a její na nic grafiky :muhehe:
Návrat nahoru Goto down
Bellzinka
50-150 příspěvků
50-150 příspěvků
Bellzinka


Poeet p?íspivku : 83
Age : 32
Registration date : 23. 03. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeSat May 05, 2007 3:36 pm

Nicky napsal:
Holky,moc se vám omlouvám,měli jsme zavirovanej komp,a proto jsem tu nemohla být Sad Ale nebojte,Ash mě najala na přísčí design takže se dočkáte Nikči a její na nic grafiky :muhehe:
Jakýpak nic grafiky ???? ti dám :bumbum: Už se moc těším :shockveverka: :kissing:
Návrat nahoru Goto down
http://www.twins-olsen.xf.cz
Péťa
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Péťa


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 29. 04. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeSat May 05, 2007 6:12 pm

Nicky napsal:
Holky,moc se vám omlouvám,měli jsme zavirovanej komp,a proto jsem tu nemohla být Sad Ale nebojte,Ash mě najala na přísčí design takže se dočkáte Nikči a její na nic grafiky :muhehe:
:naplacat: ja se tesim na tvoji grafiku :OMFG:
Návrat nahoru Goto down
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeSun May 06, 2007 4:21 pm

Péťa napsal:
Nicky napsal:
Holky,moc se vám omlouvám,měli jsme zavirovanej komp,a proto jsem tu nemohla být Sad Ale nebojte,Ash mě najala na přísčí design takže se dočkáte Nikči a její na nic grafiky :muhehe:
:naplacat: ja se tesim na tvoji grafiku :OMFG:
Tak to děkuju :pusaaa: Příští design mám už hotový New Design - Avril as Fashion Lady 695282
Návrat nahoru Goto down
Péťa
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Péťa


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 29. 04. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeSun May 06, 2007 7:03 pm

Nicky napsal:
Péťa napsal:
Nicky napsal:
Holky,moc se vám omlouvám,měli jsme zavirovanej komp,a proto jsem tu nemohla být Sad Ale nebojte,Ash mě najala na přísčí design takže se dočkáte Nikči a její na nic grafiky :muhehe:
:naplacat: ja se tesim na tvoji grafiku :OMFG:
Tak to děkuju :pusaaa: Příští design mám už hotový New Design - Avril as Fashion Lady 695282
jupííí yeah :cheerlead:
Návrat nahoru Goto down
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitimeTue May 08, 2007 1:11 pm

Péťa napsal:
Nicky napsal:
Péťa napsal:
Nicky napsal:
Holky,moc se vám omlouvám,měli jsme zavirovanej komp,a proto jsem tu nemohla být Sad Ale nebojte,Ash mě najala na přísčí design takže se dočkáte Nikči a její na nic grafiky :muhehe:
:naplacat: ja se tesim na tvoji grafiku :OMFG:
Tak to děkuju :pusaaa: Příští design mám už hotový New Design - Avril as Fashion Lady 695282
jupííí yeah :cheerlead:
Stačí počkat až ho sem Ash hodí Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





New Design - Avril as Fashion Lady Empty
PříspěvekPředmět: Re: New Design - Avril as Fashion Lady   New Design - Avril as Fashion Lady Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
New Design - Avril as Fashion Lady
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» New design - Pink premiere of Lindsay Lohan
» Design - Hilary in red
» Sexy Women Design
» Just Spring - New design forka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
C E L E B R I T K Y :: CELEBRITKY-
Přejdi na: