C E L E B R I T K Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Confessions a Teenage Drama Queen

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
patty425
50-150 příspěvků
50-150 příspěvků
patty425


Poeet p?íspivku : 62
Age : 31
Registration date : 26. 02. 07

Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Confessions a Teenage Drama Queen   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 7:46 pm

Confessions a Teenage Drama Queen 424941~Confessions-of-a-Teenage-Drama-Queen-Posters

Ambiciózna Mery Stepová,ktorá si je istá, že jej pravé meno je Lola sa musí presťahovať z New Yorku do Delwoodu v New Jersey. Myslí si,že tým sa končí jej sen stať sa slávnou herečkou. Jej utrpenie ešte viac spôsobuje nesplnená "láska" k spevákovi skupiny Sidh Arthur Stueovi Wolfovi. V škole spozná novú kamošku Ellu Geraldovú,ktorá je tiež blázon do Sidh Arthur,ale svoje sympatie prenecháva Stevovi,ktorí so Stueom nevychádza dobre. Na druhej strane Lole aj Elle zhoršuje život aj pekná a bohata Carla Santini.Keď sa ich triedna učiteľka slečna Bagolliová rozhodne urobiť drámu v škole obe dievčatá majú o úlohu zájem. Hl. rolu ale získa Lola. Medzitým sa skupina Sidh Arthur rozpadá a nakoniec majú svoj posledný koncert po ktorom sa u Stuea usporiadá Párty storočia. Carla má lístky a Lola sa ich snaží získať všetkými prostridkami. Na koncert sa nedostanú,ale na párty áno za pomoci samotného Stuea,ktorého vytiahnu opitého z odpadkov. Najprv si ale musí Lola s Ellou vybaviť klamstvá,ktoré jej Lola hovorila priamo do očí.

Viac foto nájdete tu
Návrat nahoru Goto down
http://everythingornothing.blog.cz
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Confessions a Teenage Drama Queen   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 7:48 pm

Jéé Patty tenhle film zbožňuju mám ho doma :hug: Je úplně super jak na konci zpívá That Girl mám tu písničku stáhnutou Smile
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
patty425
50-150 příspěvků
50-150 příspěvků
patty425


Poeet p?íspivku : 62
Age : 31
Registration date : 26. 02. 07

Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Jeej   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 7:51 pm

jj aj ja mám tu pesničku, je úžasná ako celý film Smile
Návrat nahoru Goto down
http://everythingornothing.blog.cz
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Confessions a Teenage Drama Queen   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 4:35 pm

Taky jí mám :buchbuch: Ale filmík ne a ani jsem ho neviděla Sad Achjo Confessions a Teenage Drama Queen 866356
Návrat nahoru Goto down
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Confessions a Teenage Drama Queen   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitimeSun Jul 15, 2007 3:36 pm

Nicky napsal:
Taky jí mám :buchbuch: Ale filmík ne a ani jsem ho neviděla Sad Achjo Confessions a Teenage Drama Queen 866356
Tak už jsem ho viděla,stáhla jsem si ho z netu,ale v anglině Sad
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Confessions a Teenage Drama Queen   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitimeSun Jul 15, 2007 10:23 pm

Nicky napsal:
Nicky napsal:
Taky jí mám :buchbuch: Ale filmík ne a ani jsem ho neviděla Sad Achjo Confessions a Teenage Drama Queen 866356
Tak už jsem ho viděla,stáhla jsem si ho z netu,ale v anglině Sad
Tak zkus ještě kouknout po titulkách :hug:
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Sponsored content





Confessions a Teenage Drama Queen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Confessions a Teenage Drama Queen   Confessions a Teenage Drama Queen Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Confessions a Teenage Drama Queen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
C E L E B R I T K Y :: FILMÍKY A SERIÁLY-
Přejdi na: