C E L E B R I T K Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Představte se!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 10:54 pm

Představte se ostatním uživatelům forka!

Já začnu: Jmenuju se Míša bydlím v Praze a miluju Ashlee Simpson. Ráda čtu a nevydržím den bez blogu, forka a muziky. Poslouchám hlavně pop a rock, ale nepohrdnu i něčím hip hopovějším, když je to pěkná písnička tak proč ne že jo? Moje nejlepší kámoška je Miška, která ale bydlí až v Brně Sad . Právě teď prožívám asi jedno z nejšťastnějších období svýho života i když mám občas depku no jo no co naděláte pig
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
hany
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
hany


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 28. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 10:18 pm

No tak ja som Katka, byvam na Slovensku.mama 16 a chodim do skoly :lol: mam rada hudbu, net, tv a kamaratov Very Happy
ja mam tiez celkom dobre obdobie, az nato ze sa furt stvem s chudnutim Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 11:07 pm

hany napsal:
No tak ja som Katka, byvam na Slovensku.mama 16 a chodim do skoly :lol: mam rada hudbu, net, tv a kamaratov Very Happy
ja mam tiez celkom dobre obdobie, az nato ze sa furt stvem s chudnutim Evil or Very Mad
No jo no co naděláš Very Happy Já jsem teď taky měla záchvat diet ale už zase papkám normálně
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
hany
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
hany


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 28. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 11:23 pm

no ano ale tak ja uz s tym vazne musim nieco robit,lebo sa blizi leto a to bude strasne :x
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 3:11 pm

hany napsal:
no ano ale tak ja uz s tym vazne musim nieco robit,lebo sa blizi leto a to bude strasne :x
Hele zase neblázni ju? Určo se najdou plavečky ve kterejch ti to sekne ne? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
hany
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
hany


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 28. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 9:32 pm

lol! lol! tak to si nemyslim..nie,tak ale takych 5-10kg by bodlo lol!
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 9:47 pm

hany napsal:
lol! lol! tak to si nemyslim..nie,tak ale takych 5-10kg by bodlo lol!
Dolůůůůůů???!!! :eeeeek:
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
hany
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
hany


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 28. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 10:02 pm

jjj..mam 177 cm a nato asi 68 kg...takze urcite musi ist nieco dole,hlavne brucho a boky a potom spevnit..
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 10:11 pm

hany napsal:
jjj..mam 177 cm a nato asi 68 kg...takze urcite musi ist nieco dole,hlavne brucho a boky a potom spevnit..
No tak to jo tak hodně štěstí... myslela jsem že máš nevím kolik (50) kilo Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
hany
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
hany


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 28. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 10:14 pm

no bodaj by som tolko mala :lol: to by som bola stastna...
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 10:28 pm

hany napsal:
no bodaj by som tolko mala :lol: to by som bola stastna...
Nezbívá než držet palečky bounce
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 8:46 pm

Jmenuju se Nikča,Bydlím v Chocni,zbožňuju Avril Lavigne,poslouchám hlavně rockou muziku,pak pop a hip hop můžu Představte se! 533846 Mám ráda svý kámoše,hudbu,internet,telinu a tak grafčení :supa: Mimochom,je mi 11 Embarassed No a to je asi všechno Představte se! 897555
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 8:14 pm

Nicky napsal:
Jmenuju se Nikča,Bydlím v Chocni,zbožňuju Avril Lavigne,poslouchám hlavně rockou muziku,pak pop a hip hop můžu Představte se! 533846 Mám ráda svý kámoše,hudbu,internet,telinu a tak grafčení :supa: Mimochom,je mi 11 Embarassed No a to je asi všechno Představte se! 897555
Za to se bobánku nemusíš vůbec stydět že je ti jedenáct co já bych dala z jedenáct :držka:
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 8:55 pm

Ashlee93 napsal:
Nicky napsal:
Jmenuju se Nikča,Bydlím v Chocni,zbožňuju Avril Lavigne,poslouchám hlavně rockou muziku,pak pop a hip hop můžu Představte se! 533846 Mám ráda svý kámoše,hudbu,internet,telinu a tak grafčení :supa: Mimochom,je mi 11 Embarassed No a to je asi všechno Představte se! 897555
Za to se bobánku nemusíš vůbec stydět že je ti jedenáct co já bych dala z jedenáct :držka:
No jo,jenže mezi takovejma velikánama jako jste vy tady,na L-A fóru nebo u Elfi,to je vážně sakratěžký! lol!
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 10:13 pm

Ale není nekecej Wink
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeThu Jul 26, 2007 11:12 am

MisulQa napsal:
Ale není nekecej Wink
Nojo,jenže já ze sebe pak vypustim něco trapnýho nebo dětinskýho,no a-a-a-a-a-a a co potom,hm? :nemocny:
Návrat nahoru Goto down
MisulQa
Admin
MisulQa


Poeet p?íspivku : 624
Age : 30
Localisation : Prague [CZ]
Registration date : 12. 02. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeThu Jul 26, 2007 4:45 pm

Nicky napsal:
MisulQa napsal:
Ale není nekecej Wink
Nojo,jenže já ze sebe pak vypustim něco trapnýho nebo dětinskýho,no a-a-a-a-a-a a co potom,hm? :nemocny:
Myslíš že já taky nevypustím něco trapnýho? Já jsem trapná v jednom kuse :muhehe:
Návrat nahoru Goto down
http://miss-lindsay.e-fans.net
Nicky
150-300 příspěvků
150-300 příspěvků
Nicky


Poeet p?íspivku : 162
Registration date : 27. 03. 07

Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 9:25 am

MisulQa napsal:
Nicky napsal:
MisulQa napsal:
Ale není nekecej Wink
Nojo,jenže já ze sebe pak vypustim něco trapnýho nebo dětinskýho,no a-a-a-a-a-a a co potom,hm? :nemocny:
Myslíš že já taky nevypustím něco trapnýho? Já jsem trapná v jednom kuse :muhehe:
Epi,epi :naplacat: Zlobíš Představte se! 59315
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představte se! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se!   Představte se! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Představte se!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
C E L E B R I T K Y :: OSTATNÍ-
Přejdi na: